Produkty

Green Machines GM1ze

Green Machines GM1ze
 

Elektrický vysávač pre čisté mestá a obce zo špecifický úzkou konštrukciou. GM1ze disponuje tichým a úsporným AC motorom s prevádzkovou dobou 7-12 hodín.

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Campey európske demo turné

10.10.2012 Campey európske demo turné

Anglická spoločnosť Campey Turf Care Systems v rámci svojho európskeho demo turné zavítala prvý októbrový týždeň taktiež do Slovenskej a Českej republiky.
Tím Campey pripravil praktické ukážky hĺbkového prevzdušňovania, vertikutácie, skarifikácie, pieskovania, siatia a frézovania povrchu. Stroje spoločnosti Campey sú používané ako na futbalových a golfových ihriskách, ale aj k údržbe a regenerácií ostatných plôch.
Greenkeeperi a groundsmani sa v Brne, Senci a vo Vysokom Újazde mohli taktiež podrobne zoznámiť so sortimentom vretenových a rotačných kosačiek značiek Toro a Gianni Ferrari, traktormi TYM a so strojmi na údržbu umelých povrchov.
CampeyCampeyCampeyCampeyCampey
CampeyCampeyCampeyCampeyCampey
CampeyCampeyCampey