Produkty

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Green Machines GM1ze

Green Machines GM1ze
 

Elektrický vysávač pre čisté mestá a obce zo špecifický úzkou konštrukciou. GM1ze disponuje tichým a úsporným AC motorom s prevádzkovou dobou 7-12 hodín.

DEMO Slnečné jazerá 2016

06.10.2016 DEMO Slnečné jazerá 2016

Predvádzací deň komunálnej techniky, ktorý sa konal 29. septembra sa vydaril na jednotku. Areál pri Slnečných jazerách si v tento deň zaslúžil svoje meno, návštevníci si užili predvádzané stroje v nádhernom počasí. Najviac záujmu si vyslúžila novinka v ponuke viacúčelových nosičov náradia TORO DINGO TX 1000, ktorá tu mala československú premiéru a bola aj najčastejšie testovaným strojom na akcii. Ohlasy boli viac ako priaznivé. Je to najvýkonnejší model vo svojej kategórii, má väčšiu nosnosť a unikátny vertikálny zdvih výložníka až do výšky 206 cm, čo mohol každý účastník vidieť na vlastné oči.

K dispozícii bola plejáda profesionálnych kosačiek so zberom Gianni Ferrari a kosačiek bez zberu TORO. Každý návštevník si mohol stroj na voľnom priestranstve vyskúšať a tak sa presvedčiť o ich jedinečných vlastnostiach. Traktory TYM ukázali, že sú vhodné pre mnoho aplikácií v komunálnej sfére. Návštevníci mohli vidieť v praxi spojenie traktora TYM T503 s fukárom TRILO, na ktorom je možné pohodlne ovládať smer odfuku z miesta obsluhy. Niekoľko zákazníkov si vyskúšalo jazdu na osobných a úžitkových elektrických vozidlách Club Car Villager a Carryall. Pohodlie, tichá prevádzka a kvalitné spracovanie boli presvedčivými argumentami, ktorým odolal len málokto a veľa nechýbalo, aby si hostia vozidlá nezobrali na okružnú jazdu okolo jazier.

Pre spoločnosti starajúce sa o poriadok v mestách a obciach bol prezentovaný elektrický vysávač Green Machines GM1ze, ktorý ukázal ako jednoducho je možné odstrániť z verejných priestranstiev lístie, PET fľaše a iný odpad. Vysávač má nulové emisie a vďaka účinnému a bezúdržbovému AC motoru je navrhnutý pre 7 – 12 hodinovú prevádzku na jedno nabitie podľa povahy použitia, čo postačuje minimálne na jednu pracovnú smenu.

DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016 DEMO Slnečné jazerá 2016