Produkty

Green Machines GM1ze

Green Machines GM1ze
 

Elektrický vysávač pre čisté mestá a obce zo špecifický úzkou konštrukciou. GM1ze disponuje tichým a úsporným AC motorom s prevádzkovou dobou 7-12 hodín.

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozidlem pricháza americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás prekvapí svou pohodlnosťou a komfortnou jazdou.

Predvádzanie komunálnej techniky na Seneckých jazerách

21.10.2011 Predvádzanie komunálnej techniky na Seneckých jazerách

Vo štvrtok 29. Septembra 2011 sa v Senci - na Seneckých jazerách uskutočnilo predvádzanie komunálnych strojov spoločnosti Profigrass SK, s.r.o.: kosačiek Gianni Ferrari, Toro , zametacích strojov Green Machines a v neposlednej rade juhokórejských traktorov TYM.

Tak ako po minule ročníky, aj tento rok nám vyšiel nádherný a slnečný jesenný deň. Všetci návštevníci mali možnosť využiť testovanie profesionálnych strojov priamo v akcii.

V prípade záujmu o dodatočné predvádzanie strojov kdekoľvek v Českej a Slovenskej republike nás neváhajte kontaktovať tu.
GFDingo Toro1 Dingopracu Goupil Grandstandvakcii Zametacie GreenMach TYM250 Groundsmaster360 Dingopracu Tym250podkop ToroGF Gorundsmaster7210 GF1