Produkty

Green Machines GM1ze

Green Machines GM1ze
 

Elektrický vysávač pre čisté mestá a obce zo špecifický úzkou konštrukciou. GM1ze disponuje tichým a úsporným AC motorom s prevádzkovou dobou 7-12 hodín.

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozidlem pricháza americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás prekvapí svou pohodlnosťou a komfortnou jazdou.

Profigrass odmenený prestížnou cenou Toro Distributor of Excellence

07.05.2012 Profigrass odmenený prestížnou cenou Toro Distributor of Excellence

Spoločnosť Profigrass s.r.o., výhradný distribútor závlahových systémov a profesionálnej techniky Toro pre Slovenskú a Českú republiku, získala za zodpovednú prácu v roku 2011 cenu Toro Distributor of Excellence za oblasť EMEA (Európa, Stredný východ a Afrika).

Túto cenu udeľuje výrobca Toro najlepšiemu distribútorovi podľa vopred stanovených kritérií. Oblasti hodnotenia zahŕňajú predajné výsledky, úspešnosť v servise a náhradných dieloch, ktorá sa premieta do spokojnosti zákazníkov a v neposlednom rade plnenie finančných záväzkov. Předávání ceny Partners in Excelence v Brně: Michael Hoffman, President the Toro Company, Tomáš a Josef Chytkovi, Profigrass a BThe Toro Company tomuto oceneniu prikladá veľkú váhu. Dôkazom je zloženie delegácie, ktorá na stretnutie so zamestnancami spoločnosti Profigrass prišla ocenenie v podobe sošky býka odovzdať. Osobne si túto príležitosť nenechal ujsť sám Michael Hoffman, výkonný riaditeľ a prezident the Toro Company, rovnako ako vice-prezident pre medzinárodnú divíziu Bill Brown a Mike Brugh, riaditeľ v rámci medzinárodnej divízie. Nesmel chýbať Charles Gregory, area sales manager, ktorý má obchodnú spoluprácu so spoločnosťou Profigrass v popise svojej každodennej práce. Prítomní manažéri Tora tiež za spoluprácu v roku 2011 poďakovali jednotlivo aj zamestnancom Profigrassu.

Slávnostného obeda a odovzdávania sa zúčastnil aj zväz greekeeperov prostredníctvom člena výkonného výboru Jaroslava Oravca. Ten za ČSG poďakoval Profigrassu za doterajšiu spoluprácu a zablahoželal k tomuto významnému oceneniu. Zároveň vyjadril potešenie nad skutočnosťou, že sa slovenskí a českí greekeeperi môžu pri svojej práci oprieť o spoľahlivého partnera, ktorého vysoký štandard poskytovaných služieb, sprevádzajúcich výrobky Toro, bol týmto ocenením potvrdený.

DSC02656 s Jaroslav Oravec z Českého svazu greenkeeperů spolu s Václavem Grézlem a Hanou Petríkovou ze společnosti Profigrass DSC02623 s DSC02659 s DSC02627 s