Produkty

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný prevzdušňovač , ktorý uvoľňuje zhutnené vrstvy prostredníctvom rázov stlačeného vzduchu. Ten sa uvoľňuje z troch hrotov prenikajúcich do podneho profilu do hĺbky až 30 cm.

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Profigrass odmenený prestížnou cenou Toro Distributor of Excellence

07.05.2012 Profigrass odmenený prestížnou cenou Toro Distributor of Excellence

Spoločnosť Profigrass s.r.o., výhradný distribútor závlahových systémov a profesionálnej techniky Toro pre Slovenskú a Českú republiku, získala za zodpovednú prácu v roku 2011 cenu Toro Distributor of Excellence za oblasť EMEA (Európa, Stredný východ a Afrika).

Túto cenu udeľuje výrobca Toro najlepšiemu distribútorovi podľa vopred stanovených kritérií. Oblasti hodnotenia zahŕňajú predajné výsledky, úspešnosť v servise a náhradných dieloch, ktorá sa premieta do spokojnosti zákazníkov a v neposlednom rade plnenie finančných záväzkov. Předávání ceny Partners in Excelence v Brně: Michael Hoffman, President the Toro Company, Tomáš a Josef Chytkovi, Profigrass a BThe Toro Company tomuto oceneniu prikladá veľkú váhu. Dôkazom je zloženie delegácie, ktorá na stretnutie so zamestnancami spoločnosti Profigrass prišla ocenenie v podobe sošky býka odovzdať. Osobne si túto príležitosť nenechal ujsť sám Michael Hoffman, výkonný riaditeľ a prezident the Toro Company, rovnako ako vice-prezident pre medzinárodnú divíziu Bill Brown a Mike Brugh, riaditeľ v rámci medzinárodnej divízie. Nesmel chýbať Charles Gregory, area sales manager, ktorý má obchodnú spoluprácu so spoločnosťou Profigrass v popise svojej každodennej práce. Prítomní manažéri Tora tiež za spoluprácu v roku 2011 poďakovali jednotlivo aj zamestnancom Profigrassu.

Slávnostného obeda a odovzdávania sa zúčastnil aj zväz greekeeperov prostredníctvom člena výkonného výboru Jaroslava Oravca. Ten za ČSG poďakoval Profigrassu za doterajšiu spoluprácu a zablahoželal k tomuto významnému oceneniu. Zároveň vyjadril potešenie nad skutočnosťou, že sa slovenskí a českí greekeeperi môžu pri svojej práci oprieť o spoľahlivého partnera, ktorého vysoký štandard poskytovaných služieb, sprevádzajúcich výrobky Toro, bol týmto ocenením potvrdený.

DSC02656 s Jaroslav Oravec z Českého svazu greenkeeperů spolu s Václavem Grézlem a Hanou Petríkovou ze společnosti Profigrass DSC02623 s DSC02659 s DSC02627 s