Produkty

Green Machines GM1ze

Green Machines GM1ze
 

Elektrický vysávač pre čisté mestá a obce zo špecifický úzkou konštrukciou. GM1ze disponuje tichým a úsporným AC motorom s prevádzkovou dobou 7-12 hodín.

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

S jednotkou Tempus už môžete ovládať automatické́ závlahy cez internet!

19.06.2020 S jednotkou Tempus už môžete ovládať automatické́ závlahy cez internet!

Riadiace jednotky rady Tempus od značky Toro je teraz možné ovládať dvoma spôsobmi - lokálne cez Wi-Fi modul a i vzdialeným pripojením k internetu cez Wi-Fi router. Stačí teda mať internetové pripojenie a jednotku tak ovládať odkiaľkoľvek. Ak internet v mieste závlahy nemáte, môžete použiť mobilný telefón ako diaľkové ovládanie prostredníctvom Wi-Fi signálu. Riadiace jednotky rady Tempus ponúkajú i napriek svojej kompaktnej veľkosti celú radu funkcií a sú vhodné pre zavlažovanie súkromných záhrad. Aplikácia Tempus je dostupná pre Android i iOS. Ako farebnú alternatívu ponúkame riadiace jednotky rady LIFE od spoločnosti Irritrol.

Fronte Tempus

Fronte Tempus

Fronte Tempus

Fronte Tempus