Produkty

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný prevzdušňovač , ktorý uvoľňuje zhutnené vrstvy prostredníctvom rázov stlačeného vzduchu. Ten sa uvoľňuje z troch hrotov prenikajúcich do podneho profilu do hĺbky až 30 cm.

Ukážka profesionálnej techniky na renováciu golfových ihrísk v Mariánských Lázních

14.05.2013 Ukážka profesionálnej techniky na renováciu golfových ihrísk v Mariánských Lázních

Spoločnosť Profigrass v spolupráci s Royal Golf Club Mariánské Lázně predstavili špeciálnu techniku pre renováciu golfových ihrísk. Stretnutie sa konalo 23. apríla na golfovom ihrisku v Mariánských Lázních.
Účastníci mohli vidieť profesionálny stroj Sand Filler, ktorý dokáže tri pracovné úkony naraz (skarifikáciu, zber a aplikáciu sušeného piesku). Predstavil sa taktiež stroj Drill & Fill, ktorý sa využíva k vŕtaniu do profilu greenu a aplikácií piesku.
Svoje zastúpenie tu taktiež mali stroje od značky Toro, hrotový prevzdušňovač greenov Toro ProCore 648, valec greenov Toro GreensPro 1200, fukar Toro ProForce a Toro Workman HDX-D s ProPass 200.

RGCMLRGCMLRGCMLRGCMLRGCML
RGCMLRGCMLRGCML RGCMLRGCML