Produkty

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozidlem pricháza americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás prekvapí svou pohodlnosťou a komfortnou jazdou.

Vozidlá Club Car na výstave ELO SYS 2018

30.05.2018 Vozidlá Club Car na výstave ELO SYS 2018

V dňoch 21.–25. mája 2018 sa na výstavisku Agrokomplex v Nitre konal 24. ročník medzinárodného veľtrhu elektrotechniky, energetiky, elektroniky, osvetlenia a telekomunikácií ELO SYS. Naša spoločnosť na partnerskom stánku volty.cz prezentovala zaujímavé riešenia elektromobility od amerického výrobcu Club Car, ktorého oficiálne zastupujeme na slovenskom a českom trhu. Club Car oslavuje tento rok 60. výročie vzniku. Začínal s výrobou golfových vozidiel, portfólio sa postupne rozšírilo o vozidlá pre transport materiálu na športoviskách, v priemyselných parkoch, nemocničných areáloch atď. Návštevníci si mohli vyskúšať jazdu na osobnom vozidle Villager 2+2 LSV, ktoré je určené pre transport 4 osôb. Segment transportu materiálu zastupoval model Carryall 710 LSV schválený aj na prevádzku na verejných komunikáciách a dostupný vo viacerých nosnostiach a s rôznymi typmi nadstavieb.

Club Car ELO SYS Nitra 2018 Club Car ELO SYS Nitra 2018