Produkty

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozidlem pricháza americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás prekvapí svou pohodlnosťou a komfortnou jazdou.

Air 2G2

Air 2G2
 

Jedinečný prevzdušňovač , ktorý uvoľňuje zhutnené vrstvy prostredníctvom rázov stlačeného vzduchu. Ten sa uvoľňuje z troch hrotov prenikajúcich do podneho profilu do hĺbky až 30 cm.

Závlahové systémy TORO oslavujú 50 rokov

28.09.2012 Závlahové systémy TORO oslavujú 50 rokov

Závlahy TORO oslavujú v tomto roku 50-te výročie svojho vzniku.
V roku 1962 spoločnosť TORO kúpila kalifornskú firmu Moist O´Matic, ktorá sa špecializovala na výrobu moderných zavlažovacích produktov. Touto investíciou zahájilo TORO svoju cestu k dosiahnutiu pozície predného svetového výrobcu zavlažovacích systémov.
K dnešnému dni vlastní TORO viac než 225 patentov na zavlažovanie. Vo svojom portfóliu má kompletnú radu produktov zahrňujúcu sprejové postrekovače, trysky, rotory, ventily, riadiace jednotky, čidlá, software pre zavlažovanie a oveľa ďalších.
Cez svoju rozsiahlu celosvetovú distribútorskú sieť ponúka riešenie závlahových systémov ako pre majiteľov rodinných domov, obce, športové areály, parky, golfové ihriská tak aj pre poľnohospodárskych pestovateľov.
„Spoločnosť TORO kladie veľký dôraz na vývoj nových produktov, špičkovú kvalitu a na budovanie vzťahu s našimi zákazníkmi“, povedal Phil Burkart, viceprezident a riaditeľ divízie TORO Irrigation. „Predovšetkým vďaka nim sme úspešne prešli 50-timi rokmi rastu a zvyšovaniu úrovne našich produktov a služieb v oblasti zavlažovacích systémov.“