O nás

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Toro Dingo TX 1000

Toro Dingo TX 1000
 

Nové Toro Dingo TX 1000 je obrovský krok v inovaci, výkonnosti a univerzálnosti kompaktních nakladačů.

Dodávatelia

The Toro CompanyLogo Toro

Profigrass s.r.o. je výhradným zástupcom profesionálnej techniky značky Toro v Slovenskej a Českej republike. Medzi kľúčové produkty patria zavlažovacie systémy, profesionálna technika pre údržbu verejnej zelene, golfových ihrísk a iných športovísk, vrátane úzko špecializovaných strojov pre špecifické potreby pri údržbe a zakladaní.

The Toro Company je popredným svetovým výrobcom produktov, ktoré pomáhajú skrášľovať naše vonkajšie prostredie, poskytuje podporné služby a integrované riešenia. Už od roku 1914 spoločnosť the Toro Company vybudovala tradíciu dokonalosti vo svojich cieľových trhových segmentoch, ktoré zahŕňajú greenkeeprov, správcov a manažérov športovísk, záhradných realizátorov, technické služby, zavlažovacie inštalačné firmy, pestovateľov ovocia a zeleniny a tiež domácnosti.

www.toro.comGianni Ferrari


Logo Gianni Ferrari Gianni Ferrari je popredným svetovým výrobcom výkonných profesionálnych kosačiek so zberom pre komunálnu oblasť a športoviská. Gianni Ferrari je ďalej výrobcom robustných univerzálnych nosičov náradia so širokou škálou príslušenstva. Profigrass s.r.o. je výhradným zástupcom Gianni Ferarri v Slovenskej a Českej republike.

www.gianniferrari.comClub Car


Logo Club Car

Profigrass s.r.o. je výhradným zástupcom Club Car v Slovenskej a Českej republike.

Vďaka neustálemu odhodlaniu k inováciám, kvalite a spokojnosti zákazníkov, Club Car vyrába najlepšie hodnotené golfové a úžitkové vozíky - rok čo rok. Od vzniku spoločnosti v roku 1958 sa produktové portfólio rozrástlo natoľko, že v súčastnosti zahrňuje viac než golfové vozíky. Dnes Club Car ponúka golfové a viacmiestne vozíky pre prepravu osôb, pracovné vozíky a terénné vozidlá. Využite www stránky Profigrass SK, s.r.o. pre vyhľadanie rôznych riešení a ponúk Club Car, a zistite prečo sú naše golfové vozíky a pracovné vozidlá v našom obore neustále považované za najlepšie na svete.

www.clubcar.comApplied Sweepers / Tennant


Logo Green Machines Škótska spoločnosť Applied Sweepers patriaca do nadnárodnej skupiny Tennant je výrobcom jedinečných kompaktných komunálnych zametacích strojov Green Machines. Spoločnosť Profigrass SK, s.r.o. je výhradným zástupcom Green Machines.

www.appliedsweepers.com