O nás

Green Machines GM1ze

Green Machines GM1ze
 

Elektrický vysávač pre čisté mestá a obce zo špecifický úzkou konštrukciou. GM1ze disponuje tichým a úsporným AC motorom s prevádzkovou dobou 7-12 hodín.

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Štruktúra spoločnosti

Divízia mechanizácie

Jedným z piliérov činnosti spoločnosti Profigrass s.r.o. je distribúcia profesionálnej komunálnej techniky, strojov, ich príslušenstva a vozíkov pre golfové ihriská a iné športoviská a špecializované mechanizácie pre realizátorov záhrad. Máme to štastie, že sme výhradnými zástupcami renomovaných výrobcov ako sú Toro, Club Car, Gianni Ferrari, Green Machines a ďalších, ktorí sú posadnutý kvalitou bez kompromisov.

Divízia zavlažovacích systémov

Ďalším piliérom činnosti je distribúcia zavlažovacích systémov Toro spolu so súvisiacim príslušenstvom. Sme špecialistami pre riešenie zavlažovania a jazierok do záhrad, ale aj ďaleko väčších celkov, akými sú futbalové či golfové ihriská, priemyselné areály alebo oblasť poľnohospodárstva. Štruktúra pracovníkov divízie je prispôsobená tak, aby sme našim zákazníkom mohli zaručiť nadštandardnú techniku a logistikou ich podporiť pri tvrdej práci.

Traktory TYM

Naša sesterská spoločnosť TYM Central Europe s.r.o. je priamym a výhradným importérom traktorov TYM. Ich špecializovaný tím sa venuje výhradne distribúcií traktorov a ich príslušenstvu.

Servis a náhradné diely

Perfektný servis je pre úspešné pôsobenie na našom trhu absolútnou nevyhnutnosťou. Sme pripravený promptne zasiahnuť ku všetkým strojom dodaných na náš trh. Vytvorili sme servisnú sieť prostredníctvom vlastných servisných pracovníkov v Brne, Prahe a Senci a ďalej v spolupráci so servisnými partnermi. Územie Slovenskej a Českej republiky je tak plne pokryté. Disponujeme servisnými vozidlami pre servisné výjazdy našich mechanikov. Ťažíme z nadštandardného vybavenia dielne a diagnostického zariadenia.

Podstatnú časť náhradných dielov držíme na sklade v Brne. Pre značnú časť náhradných dielov sme teda schopný zaistiť expedíciu ešte v rovnaký deň a ich dodanie až na miesto určenia do druhého dňa.

Konkrétne Toro company, ako vedúci dodávateľ náhradných dielov v odvetví, má európsky centrálny sklad náhradných dielov lokalizovaný v Stuttgarte. Profigrass tak obdrží diely z európskeho skladu do 24 hodín.