Služby

Club Car Tempo

Club Car Tempo
 

S novým golfovým vozidlem pricháza americký výrobce Club Car. Robustní modely Tempo s moderním designem Vás prekvapí svou pohodlnosťou a komfortnou jazdou.

Toro Greensmaster TriFlex

Toro Greensmaster TriFlex
 

Revoluční sekačky Greensmaster TriFlex s vřetenovými jednotkami přesně kopírujícími povrch s produktivitou pojezdové sekačky při přesnosti sekačky ručně vedené. Pro nejkvalitnější střih golfového greenu, odpaliště nebo fotbalového hřiště.

Servis a náhradné diely

V spoločnosti Profigrass s.r.o. rozumieme, že i u spoľahlivých strojoch je perfektný servis pre Váš kľud v duši absolútnou nutnosťou. Preto sme pre Vás vytvorili servisnú sieť prostredníctvom vlastných servisných pracovníkov v Brne, Prahe a Senci a ďalej v spolupráci s certifikovanými servisnými partnermi. Územie České republiky a Slovenska je tak úplne pokryté.

Ale servis je len tak dobrý, ako rýchla a spoľahlivá je dodávka náhradných dielov a spotrebného materiálu. Naše dislokované sklady tak držia pohotovostné položky s podporou centrály náhradných dielov, ktorá je takisto schopná expedovať tovar expresne priamo zákazníkovi.

Aby servis a dodávka náhradných dielov fungovali správne, musí za nimi stáť výrobca s kvalitnou technickou podporou a efektívnym systémom dodávky náhradných dielov svojim distribútorom. Preto sme hrdý na to, že môžeme spolupracovať s takými dodávateľmi, akými sú Toro, Gianni Ferrari, Club Car, Tennant a ďaľšie...

Dbáme na to, aby si náš tým manažérov servisu, náhradných dielov a mechanikov udržoval a zdokonaľoval svoje technické znalosti pravidelnými školeniami u výrobcov. Rovnako tak investujeme do moderných technológií a diagnostických zariadení, aby boli neustále v súlade s rastúcou technologickou úrovňou našich výrobkov.

Vďaka našej štruktúre servisu a náhradných dielov sa tak môžete sústrediť na beh každodenného života.

tlc_pts_blades_1669 pts_filters_1670 Iveco Tranzit parts_ad_cm1737_56