Seminár Profigrass 2017

Seminár Profigrass 2017

V utorok 14.11.2017 sme v Golf Resort Austerlitz v Slavkove usporiadali golfový seminár pre greenkeeperov a manažérov golfových ihrísk. Účastníci si vypočuli sériu prednášok týkajúcich sa noviniek v odbore regenerácie, údržby a zavlažovania golfových ihrísk. Na teoretickú časť nadväzovali praktické predvádzania širokej škály techniky.

Ako prvý sa ujal slova Ing. Tomáš Chytka a priblížil nám plánované novinky spoločnosti TORO. Potom Andreas Feichtinger zo spoločnosti TORO prednášal o nových technológiách a manažmente správy strojov, ktorých účelom je šetriť náklady a zároveň monitorovať históriu strojov. Ďalšou v poradí bola prednáška Arjena Specka zo spoločnosti Foley United o správnom brúsení vretien, ktorá nám ukázala dôležitosť zábrusu vretien a možné chyby, na ktoré si musíme dať pozor.

O revolučných možnostiach lineárnej aerifikácie a jej dôležitosti hovoril Brian O´Shaughnessy zo spoločnosti Campey Turf Care Systems. Ing. Václav Grézl prednášal o manažmente prevádzky a údržby závlahových systémov a tiež o dôležitosti znalosti závlahy. Poslednou témou prednášok bola motivácia k optimálnemu výkonu, o ktorej prednášal Mgr. Dušan Kopecký.

Na účastníkov uprostred dňa medzi prednáškovými blokmi čakali stroje značiek TORO, TYM, Imants, Club Car, Trilo, Vredo, Gianni Ferrari a ďalšie. Jednotlivé stroje bolo možné vidieť v akcii, v prípade záujmu naviac osobne vyskúšať. Po ukončení teoretickej a praktickej časti seminára bolo rautové pohostenie a spoločenský večer, ktorý sa niesol v duchu príjemnej atmosféry.

15.11. sa konal golfový turnaj, výhercom gratulujeme a ďakujeme všetkým za účasť.

Back to list

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit.
Poradíme vám.