Greensmaster Flex 1018/1021

Greensmaster Flex 1018/1021

Přidat do oblíbených

Ručne vedená vretenová sekačka s nezávislo uloženým vretenom vhodným pre zvlnené greeny. Špičková technológia s možnosťou veľmi nízkeho strihu bez skalpovania povrchu. Docielite lepšie vyzerajúci green s lepšími vlastnosťami pre hru.

Ručne vedená vretenová sekačka s nezávislo uloženým vretenom vhodným pre zvlnené greeny. Špičková technológia s možnosťou veľmi nízkeho strihu bez skalpovania povrchu. Docielite lepšie vyzerajúci green s lepšími vlastnosťami pre hru.

Flex 21 a Flex 18 boli skonštruované aj pre greeny s tými najvýraznejšími moduláciami - v podstate eliminujú nebezpečie skalpovania. To Vám umožňuje sekať na nižšiu výšku než pred tým.

Flex 21 a Flex 18 je možné osadiť širokou škálou príslušenstva, napr.:

  • tlačenou alebo rotačnou kefou,
  • groomerom vystuženým karbidovými doštičkami,
  • stieracími lištami predných valcov a stieracou lištou zadného valca kosacej jednotky,
  • sadou pre zvýšenie výšky strihu napr. pre odpalisko,
  • niekoľkými variantami predných valcov,
  • zberacie koše, a iné.

Charakteristika Toro Flex 18 a Flex 21

✓ Nezávislá trakčná jednotka a plávajúce vreteno so záberom 53,3 cm (Flex 21), resp. 45,7 cm (Flex 18)tesne kopírujú modulácie a v podstate eliminujú skalpovanie.

✓ Inovatívna konštrukcia a konštantný uhol protiostria voči greenu umožňuje dosiahnuť pozoruhodnú výšku strihu 1,5mm.

✓ Nová ovládacia páka s duálnou funkciou umožňuje ľahko zapínať trakčnú jednotku a pohon vretena jednoduchým otočením zápästia.

✓ Zberný kôš je pripevnený k trakčnej jednotke, nie k vretenu. Váha je tak rovnomerne rozložená medzi dva valce, nielen na jedno, čo pôsobí proti vzniku žliabkov alebo rýh na Vašom greene.

Technical specs
Manufacturer
Model Vretená Motor Výkon Rýchlosť Pracovný záber Výška strihu Palivová nádrž
TORO FLEX 18 11 nožové štandard, 8 a 14 nožové na želanie Kawasaki® OHV, 3,7 hp 0,25 ha/hod 1,9 - 5,3 km/h 46 cm 1,6 - 19,1 mm 2,5 litrov
Toro Flex 21 11 nožové štandard, 8 a 14 nožové na želanie Kawasaki® OHV, 3,7 hp 0,3 ha/hod 2,1 - 5,6 km/h 53 cm 1,6 - 19,1 mm 2,5 litrov
Toro

Toro

Profigrass s.r.o. je výhradním zástupcem profesionální techniky značky Toro v České a Slovenské republice. Mezi klíčové produkty patří závlahové systémy, profesionální technika pro údržbu veřejné zeleně, golfových hřišť a jiných sportovišť, včetně úzce specializovaných strojů pro specifické potřeby při údržbě a zakládání. The Toro Company je předním světovým výrobcem produktů, které pomáhají zkrášlovat naše vnější prostředí, poskytuje podpůrné služby a integrovaná řešení. Již od roku 1914 společnost the Toro Company vybudovala tradici dokonalosti ve svých cílových tržních segmentech, které zahrnují greenkeepery, správce a manažery sportovišť, zahradní realizátory, technické služby, závlahové instalační firmy, pěstitele ovoce a zeleniny a také domácnosti.

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit.
Poradíme vám.