Club Car Urban L7e

Club Car Urban L7e

Přidat do oblíbených
CLUB CAR URBAN L7e
 
Predstavujeme vám nový rad elektrických úžitkových vozidiel od popredného výrobcu Club Car. Modely Club Car Urban v kategórii L7e predstavujú dokonalú kombináciu efektivity, bezpečnosti a ekologického prístupu.
Homologácia triedy L7e poskytuje variabilitu
 
Model Urban L7e vám umožňuje zvoliť si optimálnu kombináciu batérií, dojazdu a celkovej nosnosti. Vo výbere je tradičná batéria s tekutým elektrolytom a hneď 4 štyri varianty lítium-iónových batérií s maximálnym dojazdom až 200 km. Maximálna rýchlosť modelu L7e je 45 km/h.
 
Bezpečnosť na prvom mieste
 
Pri kompaktných úžitkových vozidlách sa na bezpečnosť často zabúda. Club Car Urban si ju vzal ako prioritu a podriadila tomu konštrukciu vozidla. Kabína obsluhy radu Urban je umiestnená za prednou nápravou, čo obsluhe zaisťuje vysokú bezpečnosť v prevádzke doloženú výsledkami crash testov.
 
Maximálna nosnosť korby Urban L7e dosahuje až 1000 kg
 
Urban L7e, elektrické vozidlo, bolo navrhnuté s dôrazom na čo najefektívnejšie využitie. Vďaka svojej dlhej verzii L má celkovú povolenú hmotnosť až 1850 kg, čo umožňuje jednoduchú prepravu nákladu. S týmto vozidlom budete vždy pripravení na svoju pracovnú činnosť.
 
Kvalita vďaka dánskemu designu
 
Vozidlo Club Car Urban bolo vyvinuté v Dánsku a je podriadené európskym štandardom a potrebám z pohľadu bezpečnosti, využitia a kvality. Je vyrábané v Európskej únii, s dôrazom na precízne detaily a excelentné spracovanie. Okrem výkonnosti a spoľahlivosti prináša aj štýlový a vkusný dizajn.
 
Priestranná kabína predurčuje pohodlie vodiča
 
Pre optimálny pracovný výkon počas celej pracovnej doby je náležitý komfort obsluhy dôležitý. Pri rade Urban hrá prím priestranná kabína, kde sa nemusí vodič so spolujazdcom nepohodlne stláčať, ale naopak si môžu užiť pohodlie. Vozidlo je možné vybaviť elektrickým alebo naftovým kúrením.

Záruka
  • Limitovaná záruka 2 roky
Technical specs
Manufacturer
Download
Špecifikácia: L
(Dlhý rázvor)
S
(Krátky rázvor)
Motor 48V Vysoko účinný 3fázový striedavý motor
Výkon motora 8 kW (10,7 Hp)
Špičkový výkon 14,3 kW (19,2 Hp)
Kontrolér Curtis 350 A
Batérie Batérie s tekutým elektrolytom alebo lítium-iónová RELiON
Kapacita batérie (lítium) 9,2 - 21,4 kWh
Podvozok Žiarovo pozinkovaný oceľový rám
Brzdy Kotúče vpredu, bubny vzadu
Pneumatiky 165/70 R13
Vonkajší polomer otáčania 4250 mm 3400 mm
Pohotovostná hmotnosť* 495 kg 491 kg
Maximálna prípustná hmotnosť  
1850 kg
 
1350 kg
Výkon  
Najvyššia rýchlosť 45 km/h
Dojazd (WLTP - kombinovaný rozsah) Až 200 km
Svahová dostupnosť < 20%
 * Hmotnosť batérie nie je zahrnutá
Club Car

Club Car

Profigrass s.r.o. je výhradním zástupcem Club Car v České a Slovenské republice. Díky neustálému odhodlání inovacím, kvalitě a spokojenosti zákazníkům, Club Car vyrábí nejlepe hodnocená golfová a užitková vozítka - rok co rok. Od vzniku společnosti v roce 1958 se produktové portfolio rozrostlo tak, že nyní zahrnuje více než golfová vozítka. Dnes Club Car nabízí golfová a vícemístná vozítka pro přepravu osob, pracovní vozítka a terénní vozidla. 

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit.
Poradíme vám.