Club Car Urban N1

Club Car Urban N1

Přidat do oblíbených
CLUB CAR URBAN N1
 
Predstavujeme vám inovatívny rad elektrických úžitkových vozidiel od renomovanej značky Club Car. Vozidlá Urban sú efektívne, bezpečné a zelené, spájajú komfort s funkcionalitou. Pokiaľ v prevádzke požadujete maximálnu nosnosť a rýchlosť, je kategória N1 pre Vás optimálna.
 
Predstavujeme vám nový rad elektrických úžitkových vozidiel od popredného výrobcu Club Car. Modely Club Car Urban v kategórii L7e predstavujú dokonalú kombináciu efektivity, bezpečnosti a ekologického prístupu.
Homologácia triedy N1
 
Urban je pre homologáciu triedy N1 konfigurovaný s lítium-iónovou batériou s kapacitou 200 Ah a kombinovaným dojazdom 73 km. Maximálna rýchlosť tu dosahuje 55 km/h, čo umožní dostatočnú agilitu pre cestnú premávku.
 
Bezpečnosť na prvom mieste
 
Pri kompaktných úžitkových vozidlách sa na bezpečnosť často zabúda. Club Car Urban si ju vzal ako prioritu a podriadila tomu konštrukciu vozidla. Kabína obsluhy radu Urban je umiestnená za prednou nápravou, čo obsluhe zaisťuje vysokú bezpečnosť v prevádzke doloženú výsledkami crash testov.
 
Nosnosť korby až 1000 kg
 
Elektrické vozidlo Urban N1 je navrhnuté s ohľadom na maximálne využitie. Nosnosť korby až 1000 kg a celková povolená hmotnosť až 1850 kg v dlhej verzii L umožňuje ľahkú prepravu nákladu. S týmto vozidlom pri svojej pracovnej činnosti budete vždy akcieschopní.
 
Kvalita vďaka dánskemu designu
 
Vozidlo Club Car Urban bolo vyvinuté v Dánsku a je podriadené európskym štandardom a potrebám z pohľadu bezpečnosti, využitia a kvality. Je vyrábané v Európskej únii, s dôrazom na precízne detaily a excelentné spracovanie. Okrem výkonnosti a spoľahlivosti prináša aj štýlový a vkusný dizajn.
 
Priestranná kabína predurčuje pohodlie vodiča
 
Pre optimálny pracovný výkon počas celej pracovnej doby je náležitý komfort obsluhy dôležitý. Pri rade Urban hrá prím priestranná kabína, kde sa nemusí vodič so spolujazdcom nepohodlne stláčať, ale naopak si môžu užiť pohodlie. Vozidlo je možné vybaviť elektrickým alebo naftovým kúrením.

Záruka
  • Limitovaná záruka 2 roky
Technical specs
Manufacturer
Špecifikácia: L
(Dlouhý rozvor)
S
(Krátký rozvor)
Motor 48V Vysoko účinný 3fázový striedavý motor
 Výkon motora 8 kW (10,7 Hp)
Špičkový výkon 14,3 kW (19,2 Hp)
Kontrolér Curtis 350 A
Batérie Lítium-iónová RELiON 200 Ah
Kapacita batérie (lítium) 10,24 kWh
Podvozok Žiarovo pozinkovaný oceľový rám
Brzdy Kotúče vpredu, bubny vzadu
Pneumatiky 165/70 R13
Vonkajší polomer otáčania 4250 mm 3400 mm
Pohotovostná hmotnosť* 550 kg 536 kg
Maximálna prípustná hmotnosť  
1850 kg
 
1350 kg
Výkon  
Najvyššia rýchlosť 55 km/h
Dojazd (WLTP - kombinovaný rozsah) 73 km
Svahová dostupnosť < 20%
 * Hmotnosť batérie nie je zahrnut
Club Car

Club Car

Profigrass s.r.o. je výhradním zástupcem Club Car v České a Slovenské republice. Díky neustálému odhodlání inovacím, kvalitě a spokojenosti zákazníkům, Club Car vyrábí nejlepe hodnocená golfová a užitková vozítka - rok co rok. Od vzniku společnosti v roce 1958 se produktové portfolio rozrostlo tak, že nyní zahrnuje více než golfová vozítka. Dnes Club Car nabízí golfová a vícemístná vozítka pro přepravu osob, pracovní vozítka a terénní vozidla. 

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit.
Poradíme vám.