DEMO Slnečné jazerá 2016

DEMO Slnečné jazerá 2016

Predvádzací deň komunálnej techniky, ktorý sa konal 29. septembra sa vydaril na jednotku. Areál pri Slnečných jazerách si v tento deň zaslúžil svoje meno, návštevníci si užili predvádzané stroje v nádhernom počasí. Najviac záujmu si vyslúžila novinka v ponuke viacúčelových nosičov náradia TORO DINGO TX 1000, ktorá tu mala československú premiéru a bola aj najčastejšie testovaným strojom na akcii. Ohlasy boli viac ako priaznivé. Je to najvýkonnejší model vo svojej kategórii, má väčšiu nosnosť a unikátny vertikálny zdvih výložníka až do výšky 206 cm, čo mohol každý účastník vidieť na vlastné oči.

K dispozícii bola plejáda profesionálnych kosačiek so zberom Gianni Ferrari a kosačiek bez zberu TORO. Každý návštevník si mohol stroj na voľnom priestranstve vyskúšať a tak sa presvedčiť o ich jedinečných vlastnostiach. Traktory TYM ukázali, že sú vhodné pre mnoho aplikácií v komunálnej sfére. Návštevníci mohli vidieť v praxi spojenie traktora TYM T503 s fukárom TRILO, na ktorom je možné pohodlne ovládať smer odfuku z miesta obsluhy. Niekoľko zákazníkov si vyskúšalo jazdu na osobných a úžitkových elektrických vozidlách Club Car Villager a Carryall. Pohodlie, tichá prevádzka a kvalitné spracovanie boli presvedčivými argumentami, ktorým odolal len málokto a veľa nechýbalo, aby si hostia vozidlá nezobrali na okružnú jazdu okolo jazier.

Pre spoločnosti starajúce sa o poriadok v mestách a obciach bol prezentovaný elektrický vysávač Green Machines GM1ze, ktorý ukázal ako jednoducho je možné odstrániť z verejných priestranstiev lístie, PET fľaše a iný odpad. Vysávač má nulové emisie a vďaka účinnému a bezúdržbovému AC motoru je navrhnutý pre 7 – 12 hodinovú prevádzku na jedno nabitie podľa povahy použitia, čo postačuje minimálne na jednu pracovnú smenu.

Back to list

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit.
Poradíme vám.