Nový Toro Groundsmaster 4700 pre CZ Golf

Nový Toro Groundsmaster 4700 pre CZ Golf

Prvé tri inovované modely Groundsmaster 4700 spoločnosť Profigrass dodáva na rezorty CZ Golf. S pracovným záberom 381 cm je možné v závislosti na podmienkach posekať viac než 4 hektáre za hodinu. Greenkee v golf rezortoch v Telči, Ústí nad Labem a Benátkach sa už tešia na priaznivé počasie a rast trávy, aby mohli s novým strojom vyjsť do plnej prevádzky.

Spoločnosť Toro Company podrobila jeden zo svojich klenotov ďalšej inovácii. Groundsmater 4500 a 4700 sú preslávené enormnou produktivitou práce a výborným vzhľadom pokosenej plochy. Novo je k dispozícii v dvoch vykonaniach – s motorom Yanmar 48 alebo 55 koní. Jeho technológia Smart PowerTM dokáže kontrolovať ideálnu rýchlosť na kosenie v daných podmienkach. Ak by hrozilo, že obsluha vojde do nepokoseného terénu príliš rýchlo, dokáže Smart Power túto rýchlosť znížiť, aby nedošlo k prehlteniu. Dokáže to vykonať rýchlejšie než skúsená obsluha. Vďaka tomuto systému je zachovaná ideálna rýchlosť rotácie nožov. Aj menej skúsená obsluha tak dosahuje ideálny výsledok kosenia a vysokú produktivitu práce.

Medzi ďalšie inovácie patrí zvýšená efektivita hydraulického systému, permanentný pohon štyroch kolies aj pre transport alebo automatické zníženie otáčok motora, ak je stroj odstavený nad povolený časový interval. Infocentrum prehľadne informuje o prevádzkových dátach, zobrazuje upozornenie, umožňuje nastavenie parametrov prevádzky, vrátane rýchlosti kosenia a v neposlednom rade slúži na rýchlu diagnostiku. Dôležité prvky zostávajú zachované, napríklad planétové prevody, robustný rotačný ústroj CountourPlusTM s optimálnym rozprestretím pokosenej hmoty alebo spätný chod ventilátora pre odfuk nečistôt z nasávacej mriežky optimalizujúci chladenie a predchádzajúci chybám ľudského faktora.

Back to list

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit.
Poradíme vám.