Toro Z Master 6000

Toro Z Master 6000

Přidat do oblíbených
Toro Z Master je nová generácia profesionálnych komunálnych kosačiek s nulovým polomerom otáčania a technológiou Turbo Force®. Ako zvyčajne, tento stroj má skvelú trakciu a stabilitu. Tento stroj môže byť tiež vybavený zadným alebo bočným výsypom, recyklačnou/mulčovacou súpravou alebo zberačom.
  • Systém Turbo Force ® - Technológia využívajúca 4,5 mm vysokopevnostnú oceľ, 6 mm nože odolné voči ohybu, masívne uchytenie hnacieho hriadeľa kosačky, gumové vyhadzovače a robustné zaoblené nárazníky zaisťuje skvelé výsledky v rôznych podmienkach.
  • Rezanie - presnosť a kvalita rezu sa dosahuje vďaka 6,4 mm kaleným oceľovým nožom, ktoré sú odolné voči ohybu. Materiál použitý na výrobu nožov zaručuje aj odolnosť voči nárazom a opotrebovaniu.
  • Systém MyRIDE - Komfortný systém odpruženia. Plošina je namontovaná na troch tlmičoch nárazov, ktoré sú ľahko nastaviteľné podľa požiadaviek používateľa.
  • Združené prístroje - digitálny tachometer, palivomer, voltmeter a diagnostické kontrolky.
  • ROPS - systém ochrany proti prevráteniu je štandardom. Ide o sklopný ochranný rám, ktorý chráni posádku stroja v prípade náhodného prevrátenia stroja. V prípade prepravy stroja sa dá rám sklopiť, aby sa stroj zmestil do stiesnených priestorov.
  • Vzduchový filter - Dvojstupňový vzduchový filter chráni motor pred poškodením a predlžuje jeho životnosť.
  • Gumová ochrana na bočnom a zadnom výsype žacieho ústrojenstva umožňuje kosenie bez poškodenia výsypu alebo povrchu kosenia. Patentovaná konštrukcia poskytuje bezkonkurenčnú kvalitu rozptylu odrezkov.
Technical specs
Manufacturer
Model Motor Výkon Rychlost Pracovní záběr Výška střihu Palivová nádrž Hmotnost Spojka
Z Master 6000 Kawasaki 25,5 hp 0 - 18 km/h vpřed
0 - 9 km/h vzad
132 cm 3,8 - 12,7 cm 45 litrů (benzin) 615kg Elektromagnetická
Toro

Toro

Profigrass s.r.o. je výhradním zástupcem profesionální techniky značky Toro v České a Slovenské republice. Mezi klíčové produkty patří závlahové systémy, profesionální technika pro údržbu veřejné zeleně, golfových hřišť a jiných sportovišť, včetně úzce specializovaných strojů pro specifické potřeby při údržbě a zakládání. The Toro Company je předním světovým výrobcem produktů, které pomáhají zkrášlovat naše vnější prostředí, poskytuje podpůrné služby a integrovaná řešení. Již od roku 1914 společnost the Toro Company vybudovala tradici dokonalosti ve svých cílových tržních segmentech, které zahrnují greenkeepery, správce a manažery sportovišť, zahradní realizátory, technické služby, závlahové instalační firmy, pěstitele ovoce a zeleniny a také domácnosti.

Máte dotaz?

Neváhejte se na nás obrátit.
Poradíme vám.